Функцію задано формулою y=-x-3Знайти значення аргументу при якому значення функціі дорівнює 4


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Маша.

Ответ:

x=-37

Объяснение:

y=-x-3З, y=4
4=-x-33
x=-33-4=-37