Яка з точок належить графіку функції y=-7x-3 A(2,5) B(4,8) C(-2,11) пж поможіть срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Гильманов Тимур.

Відповідь:

С(-2;11)

Пояснення:

А(2;5)

5=-7*2-3

5≠-17

В(4;8)

8=-7*4-3

8≠-31

С(-2;11)

11=-7*(-2)-3

11=11