Обчисли різницю кубів чисел 10 та 5. а) 1 005; б) 875; в) 125; г)інший варіант відповіді:​


Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Даниил.

Ответ:

б) 875

Объяснение:

10³-5³= 1000-125= 875