Знайти значення функції y= 3X -2 якщо аргумент 4; 0; -2;​


Ответы на вопрос

Отвечает Качурина Алина.

y=3x-2

При 4:

y=3*4-2=10.

При 0:

y=3*0-2=-2.

При -2:

y=3(-2)-2=-6-2=-8.