Складіть квадратне рівняння ax в квадрати +bx+c=0 a) a=2, b= -1 c=5 в) c= -4,b= 2,a= -3 б) b=

-5,c= 3,a= -1 г) c=0,a=5,b= -3

Ответы на вопрос

Отвечает Черепахина Алёнка.

Ответ:

2x^2-1+5=0

(-3)x^2+2x-4=0

(-1)x^2-5x+3=0

5x^2-3x=0