Дано члени арифметичної прогресії a2 = −3,54 і a3 = 3,42.​ різниця прогресії d


Ответы на вопрос

Отвечает Калганова Рита.

Объяснение:

d= a3-a2= 3,42-(-3,54)= 3,42+3,54= 6,96