2x^2-4=0 Розв'язати неповні квадратні рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Кубрак Таисия.

Ответ:

x1=-√2; x2=√2

Объяснение:

2x^2-4=0

2x^2=4

x^2=4/2

x^2=2

x=±√2