Розв'яжіть систему рівнянь методом підстановки x²+y+3=0 y=4x​


Ответы на вопрос

Отвечает Каталеев Александр.

Ответ:

Підставляємо y в перше рівняння:

x2 + 4x + 3 = 0

Розв'язуємо квадратне рівняння по теоремі Вієта

x1 = -3, x2 = -1

Або через дискримінант

D = 16 - 12 = 4

x1 = (-4 - 2) / 2 = -3

x2 = (-4 + 2) / 2 = -1

Підставляємо значення х в друге рівняння

у1 = 4 * х1 = -12

у2 = 4 * х2 = -4

Відповідь: (-3; -12), (-1; -4)

Объяснение: