При якому значення а точка (3; - 7,5) належить графіку функції у = х + 4х +а.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Объяснение:

(3 ; - 7,5)

У=х+4х+а

Х=3

У= - 7,5

-7,5=3+4×3+а

-7,5=3+12+а

-7,5=15+а

-7,5-15=а

-22,5=а

а= - 22,5

Отвечает Клименко Миша.

Объяснение:

y=x^2+4x+a\ \ \ \ (3;-7,5)\ \ \ \ a=?\\-7,5=3^2+4*3+a\\-7,5=9+12+a\\-7,5=21+a\\a=21+7,5\\a=-28,5.