Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють -1/5 і 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадьяров Аскар.

Ответ:

5х²-9х-2=0

Объяснение:

(х+1/5)*(х-2)=0

х²-2х+х/5-2/5=0

5х²-10х+х-2=0

5х²-9х-2=0