Поможіть будьласкаЗнайдіть суму коренів рівнянняx⁴-17x³+72x²=0


Ответы на вопрос

Отвечает Рудометов Владик.

Объяснение:

x^4-17x^3+72x^2=0\\x^2*(x^2-17x+72)=0\\x_{1,2}=0\\x^2-17x+72=0\\D=1\ \ \ \ \sqrt{D}=1\\ x_3=8\ \ \ x_2=9.\\\sum{x_1,x_2,x_3,x_4=0+0+8+9=17.

Ответ: ∑=17.