Точки M(5) -1) 1 P(4; 3) відповідно початок і кінець вектора. Знайдіть його координати.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Макс.

Ответ:

Відстань між двома точками знахидиться по формулі:

МР=√(х₂-х₁)²+(у₂-у₁)²

МР=√(4-5)²+(3-(-1))²=√(-1)²+4²=√1+16=√17

Объяснение: