Послідовність (аn) — арифметична прогресія. Знайдіть: а) а7, якщо а1 = 4; d = 6; б) а15 , якщо а1

= 9; d = -2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Саратов Денис.

Ответ:

Объяснение:

Формула для расчета n-го члена арифметической прогрессии:
an = a1+d*(n-1)
а) а7 = 4+6*(7-1) = 40
б) а15 = 9+(-2)*(15-1) = 9-28 = -19