Знайдіть значення аргументу, при якому значення функції: у = -3х + 2 дорівнює -7; 0; 5


Ответы на вопрос

Отвечает Старков Алексей.

Ответ:

-3 ; -0.6 ; 1

Объяснение:

y = -3x + 2

-7 = -3x + 2

-3x = 2 - (-7)

-3x = 9

x = 9 : (-3)

x = -3

0= -3x + 2

-3x = 2 -0

x = 2 : ( -3)

x ≈ - 0,6

5 = -3x + 2

-3x =2-5

-3x = -3

x = -3 : (-3)

x = 1