Відомо, що x1 i x2 корені рівняння x^2-9x +5 =0. Не розв'язуючи рівняння знайдіть значення виразу

x1^2+x2^2​ ДАЮ 100 Б АЛЕ З ПОЯСНЕННЯМ БУДЬЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Дано

\displaystyle x^2-9x+5=0

по т. Виетта

\displaystyle \left \{ {{x_1+x_2=-p} \atop {x_1*x_2=q}} \right. \\\\\left \{ {{x_1+x_2=9} \atop {x_1*x_2=5}} \right. \\\\x_1^2+x_2^2=(x_1+x_2)^2-2x_1*x_2=9^2-2*5=81-10=71