Знайдіть суму і добуток коренів рівняння x²- 7x + 12 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Глобаж Дмитрий.

Ответ:

сума=7

добуток=12

Объяснение:

x2-7x-12=0

D=49-4*1*12=49-48=1

x1=(7+1)/2=8/2=4

x2=(7-1)/2=6/2=3

3+4=7

3*4=12

за вієта правда було би прості ше набагато