1. Скільки коренів має рівняння a) 8x² + 15x + 7 = 0 б) x² - 5x + 3 = 0 Допоможіть будь ласка!


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.
D=b^2-4ac
D>0 2 корення
D=0 1 корень
D<0 розв'язків немає
1) 8x^2+15x+7=0
D=15^2-4*8*7=225-224=1
1>0 2 корення
2) x^2-5x+3=0
D=(-5)^2-4*1*3=25-12=13
13>0 2 корення