Функцію задано формулою у=-4х+1. Знайдіть значення у, якщо х=-5, лише відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Бурнос Никита.

Ответ:

у=21.

Объяснение:

Функция задана формулой у=-4х+1,

При х=-5, у= -4*(-5)+1=20+1=21, т.к. при умножении минус на минус дают плюс.