Обчисліть значення похідної функції f(x) в точці x0, якщо: f(x)=√3cos x-x cosπ/6+x³/π, x0=π/6​


Ответы на вопрос

Отвечает Kaprizov Kirill.

Ответ:

-√3+π/12

Объяснение:

f'(x)=(√3cos x-x *cosπ/6+x³/π)'=-√3sinx-cosπ/6+3x²/π;

f'(π/6)=-√3sinπ/6-cosπ/6+3(π/6)²/π=-√3*(1/2)√3/2+3(π²/36)/π=

-√3*/2-√3/2+π/12=-√3+π/12