Число -3 є коренем рівняння 2x^2+7x+c=0.знайти значення c і другий корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

c=3; x₂=-1/2

Объяснение:

Підставляємо корень рівняння і знаходимо с :
2*(-3)^2+7*(-3)+c=0

2*9-21+c=0

18-21+c=0

-3+c=0

c=3

Підставляємо значення с у рівняння і знаходимо обидва ікси через дискримінант:

2x^2+7x+3=0

D=b^2-4ac; D=7^2-4*2*3=49-24=25

√D=5

x₁ = (-7-5)/4= -3
x₂ =(-7+5)/4= -1/2

Корень -3 було дано, отже другий корень, який потрібно було знайти х= -1/2