Знайдіть cos a,якщо sin a=4/5 та п 3л/2


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Даня.

Ответ:       cosα = - 3/5 .

Объяснение:

      sinα = - 4/5 ;    п < α <3π/2 ;  cosα - ?

cosα = - √ ( 1 - sin²α ) = - √( 1 -(- 4/5 )² ) = - √ ( 1 - 16/25 ) = - √( 9/25 ) =

        = - 3/5 ; cosα = - 3/5 .

 #  В умові вправи не може  sin a=4/5 , бо у ІІІ чв.  sinα < 0 .