Корень x1 і x2 рівняння x²-4x+q=0 Задовольняють умову 2x-3x=13. Знайдіть q


Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

x1+x2=4 (т. Виета)

2x1-3x2=13

2x1+2x2=8

-5x2=5

x2=-1

x1=4-x2=5

q=x1*x2=-1*5=-5

x^2-4x-5=0