І варіант 1. Розв'язком якого рівняння є пара чисел (1; 3): а) 2x+y=6; б) 2x-y=0; в) 2x+y= 5; г)

2x-y=1. (x+y=3, ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Юлия.

Ответ:

а) 2*1+3=6

2+3=6

5 не дорівнює 6

б)2*1-3=0

2-3=0

-1 не дорівнює 0

в) 2*1+3=5

2+3=5

5=5

г)2*1-3=1

2-3=1

-1 не дорівнює 1