8.Колекція Євгена налічує 1440 поштових марок, 25 % колекції – це марки про комах, 45 % колекції –

марки про птахів, а решта – марки про рослини. Скільки марок про рослини в колекції Євгена? Розв’яжіть задачу двома способами. Срочно ! Зарання дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Табаченко Олексій.

Ответ:

432 марки

Пошаговое объяснение:

Способ 1 :

Все марки = 100%

1) 25 + 45 = 70 (%) - марок с насекомыми и птицами

2) 100 - 70 = 30 (%) - марок с растениями

3) 30% = 30 : 100 = 0,3

1440 * 0,3 = 432 (марки) с растениями

Ответ: 432 марки

Способ 2 :

25% = 25 : 100 = 0,25

45% = 45 : 100 = 0,45

1) 0,25 * 1440 = 360 (марок) - с насекомыми

2) 0,45 * 1440 = 648 (марок) - с птицами

3) 1440 - (360 + 648) = 1440 - 1008 = 432 (марки) - с растениями

Ответ: 432 марки

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 спосіб:

1440 * 25% : 100% = 360 марок про комах

1440 * 45% : 100% = 648 марок про птахів

1440 - 360 - 648 =  432 марки з рослинами

2 спосіб:

Нехай 100% це всі марки

100% - 25% - 45% = 30% стільки % марок з рослинами

1440 * 30% : 100% = 432 марки з рослинами