Колекція Павлика налічує 1440 поштових марок,25% колекції -це марки про комах,45% колекції -марки

про птахів, а решта - марки про рослини. Скільки марок про рослини в колекції Равлика?Розвяжіть задачу двома способами. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Егикьян Кирилл.

Ответ:432

Пошаговое объяснение:марки про рослин:100%-45%-25%=30%

Марок про рослин: 1440×30÷100=432

Марок про комах і птахів:25%+45%=70%

1440×70÷100=1008

Марок про рослин:

1440-1008=432