Розв'яжіть способом підстановки систему рівнянь х+2у=4 3х-4у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова София.

Ответ:

(х; у) (2; 1)

Объяснение:

х+2у=4

3х-4у=2

х=4-2у

3(4-2у)-4у=2

х=4-2у

12-6у-4у=2

х=4-2у

-10у=-10;  у=1

х=4-2=2

у=1