Запиши лінійне рівняння виду y=kx+b, графік якого проходить через точки (1; 1) і (-1; 7)


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Лера.

Ответ:   у = - 3x + 4 .

Объяснение:

   лінійне рівняння виду y = kx + b,   точки ( 1 ; 1 ) і (- 1 ; 7 ) .

А( 1 ; 1 )  :   { k * 1 + b = 1 ;

B(- 1 ; 7 ) :  { k*(- 1 ) + b = 7 ;   додамо почленно рівняння :

              --------------------------

                              2b = 8 ;  ---->   b = 8 : 2 ;  ---->  b = 4 .

Тоді із  1 - го  рівняння  k = 1 - b = 1 - 4 = - 3 ;   k = - 3 .

Рівняння запишеться так : у = - 3x + 4 .