4. Розв'язати задачу За 2кг яблук і 3кг слив заплатили 31 грн, а за 3кг яблук і 1кг слив

заплатили 29грн. Знайдіть вартість 1кг яблук і 1кг слив. Будь Ласка с розьясненням !

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшенин Артем.

Объяснение:

1 кг яблок = х грн

1 кг слив = у грн

2х + 3у = 31

3х + у = 29

2х + 3у = 31

у = 29 - 3х

1)

2х + 3у = 31

2х + 3(29 - 3х) = 31

2х + 87 - 9х = 31

2х - 9х = 31 - 87

-7х = -56

х = -56 : (-7)

х = 8

2)

у = 29 - 3х

у = 29 - 3*8

у = 29 - 24

у = 5

1 кг яблок = (х) = 8 грн

1 кг слив = (у) = 5 грн

Отвечает Хохолькова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Нехай 1 кг яблук коштує - х грн, а 1 кг слив - у грн. Складемо систему рівнянь:

{2х + 3у = 31
{3х + у = 29

у = 29 - 3х

Підставимо у перше рівняння

2х + 3(29 - 3х) = 31

2х + 87 - 9х = 31

-7х = 31 - 87

-7х = -56

х = - 56 : (-7)

х = 8 грн коштує 1 кг яблук

Підставимо у друге рівняння х = 8

3 * 8 + у = 29

24 + у = 29

у = 29 - 24

у = 5 грн коштує 1 кг слив