Укажіть точку, що належить графіку рівняння х+у=4 (3;2) (-5;1) (2;2) (-2;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Станислав.

Объяснение:

1)3+2≠4(нет)

2)-5+1≠4(нет)

3)2+2=4(да)

4)-2+(-2)=-4≠4(нет)