Знайдіть шостий член арифметичної прогресії якщоперший її член =3,4 а різниця0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Дарья.

Ответ:

а6 = а1+5*d

a6=3,4+5*0,2=3,4+1=4,4

Отвечает Голызина Алёна.

Ответ:

4,4

Объяснение:

а6 = а1+5*d

a6=3,4+5*0,2=3,4+1=4,4

Вроде так

надеюсь