Скільки коренів має рівняння 2x в квадрате +4x +7=0 - ?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Милена.

Ответ:

корней нет

Объяснение:

2x²+4x+7=0

D=b²-4ac=16-56<0

корней нет