до двоцифрового числа дописали праворуч таке ж число. У скільки разів утворене число більше від

заданого

Ответы на вопрос

Отвечает Братов Аким.

Нехай дано число \overline{ab} (риска вгорі позначає поразрядний запис), отримали число \overline{abab}. За визначенням десяткового запису:

\overline{ab}=10a+b\\\overline{abab}=1000a+100b+10a+b=1010a+101b=101(10a+b)=101\overline{ab}.

Відповідь: у 101 раз.