При якому значенні а мають одинн і той самий корінь рівняння х- 2=2а-3 і 6(х-8)=4х-42.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

6(x-8)=4x-42                                       |2

3x-24=2x-21

3x-2x=24-21

x=3

x-2=2a-3

3-2=2a-3

2a=1+3

a=4/2=2

Ответ: a=2.