Відомо, що 10 < х < 20 і 2 < у < 4, оцініть значення виразу 1) 2x - y; 2) x/y; 3) xy


Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Давид.

Ответ:

1)10<х<20|•2

20<2х<40

2<у<4

2<у<4|•(-1)

-4<-у<-2

20<2х<40

+ -4<-у<-2

__________

6<2х-у<38

2) 10<х<20

2 < y < 4 \\  \frac{1}{4} < \frac{1}{y} <  \frac{1}{2}

10

не возможно

3) 10<х<20

× 2<у<4

_______

20<ху<80