Учень за дві години прочитав оповідання,яке містило48 сторінок.За першу годину він прочитав 5_8

оповідання.На скільки більше сторінок учень прочитав за першу годину,ніж за другу?

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Вадим.

Ответ:

48÷8×5=30

48-30=18

30-18=12

Пошаговое объяснение: