Дослідіть функцію f(x)=(5x-3)2 на парність С РЕШЕНИЕМ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Есин Игорь.

f(x)=(5x-3)^2\\f(-x)=(-5x-3)^2=(-1)^2 \cdot (5x+3)^2=(5x+3)^2\\-f(x)=-(5x-3)^2\\f(-x) \neq f(x) \neq -f(x)

Функція не є ані парною, ані непарною.