Обчисліть об’єм і площу поверхні паралелепіпеда. a = 5 cm, b = 8 cm, c = 2 cm


Ответы на вопрос

Отвечает Мушегянц Милена.

Ответ:

Об`эм: 5•8•2=40

Площадь: (5•8)•2+(8•2)•2+(5•2)•2=80+32+20=132см