Допоможіть!!! Швидкість човна 10 км.год. а швидкість течії 2 км.год. Який шлях подолає човен за 5

годин руху проти течії річки та 6 годин руху за течією річки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Маляренко Алина.

Відповідь:

15-3=12(км/год) швидкість човна проти течії

15+3(км/год) швидкість за течією

12*2(км) подолає човен проти течії

18*3=54(км) подолає човен за течією

24+54=78(км) всього

відповідь: 78км

Покрокове пояснення: