Спростіть вираз і знайдіть його значення (x+2)(x-5)-(x-3)(x+4), якщо x=-5,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Вова.

Ответ:

(-5,5+2)(-5,5-5)-(-5,5-3)(-5,5+4) =

-3,5×(-10,5)-(-8,5)×(-1,5) =

36,75 + 8,5 × (-1,5) =

36,75-12,75=24