Знайдіть координати точок перетину кола (x-8)²+(y -5)²=R2 з прямою x=2 не знаешь не отвечай ​


Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.

Ответ:

(2;13); (2;-3)

Объяснение:

D(8;5) Xd=8; Уd=5

A(2;-3) Xa=2; Уа=-3

АD- радіус кола.

|AD|=√((Xd-Xa)²+(Уd-Уа)²)=

=√((8-2)²+(5+3)²)=√(6²+8²)=√100=10

(х-Хd)²+(y-Уd)²=R²

Рівняння кола:

(х-8)²+(у-5)²=10²

(x-8)²+(y-5)²=100

_____________

Система рівнянь

{(х-8)²+(у-5)²=100

{х=2

(2-8)²+(у-5)²=100

(-6)²+(у²-10у+25)=100

36+у²-10у+25=100

у²-10у=100-61

у²-10у-39=0

D=b²-4ac=100-4(-39)=100+156=256

y1;2=(-b±√D)/2a=(10±√256)/4;

y1=(10+16)/2=26/2=13

y2=(10-16)/2=-6/2=-3

(2;13);(2;-3)