Дано правильний трикутник АВС зі стороною 2√ 3 см. Точки S рівновіддалена від кожної сторони

цього трикутника. Знайдіть відстань від точки S до сторони АВ, якщо відстань від точки S до площини АВС дорівнює √3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Велиев Садиг.

Ответ:

Відстань від точки S до сторони АВ дорівнює 2см

Объяснение:

SO=√3см;

АВ=ВС=АС=2√3см

r=AB/2√3=2√3/√3=1 см (ОН=r=1см)

∆SOH- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора:

SH=√(SO²+OH²)=√((√3)²+1²)=

=√(3+1)=√4=2см