1.Сторони трикутника АВС дорівнюють 36 см, 25 см, 29 см. Точка N не лежить у площині цього

трикутника і рівновіддалена від його сторін. Відстань від точки N до площини трикутника дорівнює 15 см. Знайти відстані від точки N до сторін трикутника. 2.Сторони трикутника АВС дорівнюють 17 см, 15 см і 8 см. Через вершину А меншого кута трикутника проведена пряма АМ, перпендикулярна до площини трикутника. Знайти відстань від точки М до прямої, яка містить меншу сторону трикутника, якщо АМ=20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Морыганова Вика.

Ответ:

1. 17 см

2. 25 см

Объяснение:

1. Сперва вычислим площадь треугольника. Для этого применим формулу Герона:

Полупериметр (36+25+29)/2=45 см

S=√45*(45-36)*(45-25)*(45-29)=360 cм2

r=2*360/(36+25+29)=8 см

Расстояние до прямой

8^2+15^2=17^2   17 cм

2. это прямоугольный треугольник, потому что

17^2=15^2+8^2

Расстояние до катета

20^2+15^2=25^2

25 см