X3 + 5x2, при х = -1 (1б)


Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Відповідь:

Пояснення:

отже, є рівняння х³+5х²; при х=-1, тобі потрібно просто підставити замість х у рівняння -1 і порахувати.

(-1)³+5×(-1)²= -1+5=5-1=4.

(коли підносила -1 до третього степеня, виходить від'ємне число, а коли до квадраті — завжди додатнє)