Обчисліть значення суми многочленів 2а+7,1b+0,8 і а-0,1b+1,2, 2а+ 7,16+0,8 i якщо а=2, b=1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Влага Люба.

Ответ:

4+7,1+08=11,9 і 2-0,1+1,2=2,1 4+7,16+0,8=11,96