Периметр прямокутника дорівнює 32 см, а одна з його сторін в з рази більша за другу. Складіть

рiвняння, яке допоможе обчислити сторони прямокутника СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Валерко Каміла.

Ответ:

3x+X=32

Объяснение:

3x+X=32

4x=32

X=32/4

X=8

1сторона -8

2 сторона- 24

Отвечает Коваленко София.

Ответ:.

Объяснение:

...