Знайдіть чотири послідовних цілих числа, якщо добуток двох більших з них на 2 більший за добуток

двох менших. СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

Відповідь:нехай

1 число - х

2 число - х+1

3 число - х +2

4 число - х+3

(х+2)(х+3) - х(х+1) = 58

(* это во второй степени)

х* + 3х + 2х + 6 - х* - х = 58

4х = 52

х = 13

х + 1 = 14

х + 2 = 15

х + 3 = 16

Пояснення: