Знайдіть значення виразу а-1____ , якщо а= -2а²+1а)0,6; б)1; в)-0,6; г)-1;​


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипинець Маринка.

 \frac{a - 1}{ {a}^{2} + 1 }   \\ a =  - 2 \\   \frac{ - 2 - 1}{ {( - 2)}^{2}  + 1}  =  \frac{ - 3}{4 + 1}  =  \frac{ - 3}{5}  =   -  \frac{3}{5}

Ответ: в) - 0.6