Доведіть, що значення виразу не залежить вiд значень змінної: a. a(b - 4) + b(6 - a) - 2(3b - 2a)​


Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Надя.

Ответ:

a(b - 4) + b(6 - a) - 2(3b - 2a)=ab-4a+6b-ab-6b+4a=0

все скоротилося, а це означає що значення виразу не залежить від будь-якої змінної

Объяснение: