При яких значенях икс вирази рівні 3(х+1)-2(х-1) і 1-х срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артем.

Ответ:

3(x + 1) - 2(x - 1) = 1 - x \\ 3x + 3 - 2x + 2 = 1 - x \\ 3x - 2x + x = 1 - 3 - 2 \\ 2x =  - 4 \\ x =  - 2

При значенні х= -2 вирази рівні

Підписуйся і став найкраща відповідь