Визначте та вкажіть молекулярну масу кристалогідрату складу FeSO4 * 7H2O А) 278 а.о.мБ) 152

г/мольВ) 19152 г/мольГ) 278 г/мольД) 152 а.о.м

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Дмитрий.

Відповідь:

А) 278 а.о.м

Пояснення:

Mr(FeSO4 * 7H2O)=56+32+4*16+7*(1*2+16)=152+126=278

Отвечает Vite Leone.

Ответ:

відповідь Г

Объяснение:

дивись на фото